zoohit 160 x 600
Tapety na mobil

Čůrací dečky - podložky - tréningové čůrací dečky

Během tří let fungování těchto stránek, jste se nespočetněkrát ptali a žádali o radu jak naučit svého pejska čistotě, nebo tento neodnaučitelný zlozvyk alepoň nějak eliminovat.

Čůrací dečky - podložky - tréningové čůrací dečky

V diskuzi jsme Vás vždy odkazovali na obchody typu "zdravotní potřeby", kde se dají pořídit "podložky" určené spíše starším lidem, než zvířectvu. Nedávno však server www.baron.cz (Obchod pro psy / chovatelské potřeby) do svého sortimentu zařadil tzv. "Tréninkové čůrací a ochranné dečky", jež tento hodně diskutovaný problém o psím zlozvyku řeší.

Nechci Vás zde zasypávat marketingovými obraty, jak jsou tyto dečky vynikající, že jsou z vysoce savé vícevrstvé buničiny opatřené zespodu nepropustnou folií, že jsou napuštěny lákavou vůní, desodorační účinek napuštěné látky umožňuje (na rozdíl od dříve používaných novin) vícenásobné užití bez nutnosti výměny.

Chci Vám ukázat jak tohle funguje v každodením životě u nás s Ikem.

kdy a kde se podložky hodí?

Pár příkladů ze života, kdy se podložky tohoto typu hodí:

  • máte doma pejska, přes den jste v práci a pejsek celou dobu nevydrží být čistotný
  • máte doma pejska, do práce nechodíte, přesto se stane, že si pejsek chce jít v noci nebo přes den někam ulevit
  • řešíte hlídání pejska u svých známých, příbuzných, a nechcete ať Vám pejsek udělá při Vaší nepřítomnosti ostudu
  • jezdíte-li občas všichni na pár dní k rodině, kde se potká s jiným pejskem, zde opět podložky jsou k nezaplacení, jelikož je logické, že si domácí pejsek snaží své teritorium stále označovat a hlídat
  • máte doma štěně, pro nácvik čůraní je to mnohem praktičtější než v případě použití klasických novin (jak štěně postupě tomuto zlozvyku odnaučit se dočtete zde)

a takhle to vypadá v praxi

Níže uvádím pár fotografií, kde sami poznáte, že i taková celebrita jako je sám IKE, má své dny a dovede nás páničky pěkně pozlobit.

Čůrací dečky - podložky - tréningové čůrací dečky Čůrací dečky - podložky - tréningové čůrací dečky Čůrací dečky - podložky - tréningové čůrací dečky Čůrací dečky - podložky - tréningové čůrací dečky

a kde se dají tyto podložky koupit?

Čůrací dečky je možné zakoupit zde.

Lukáš Žitník | grafika pro web
      www.gulage.com
[CNW:Counter]